Psi k adopci

Adopcí psa svět nezměníte. Ale ten jeho změnit můžete.Sam  - americký pitbulteriér, nar. 11/2019. Pořídíli si ho dva mladí lidé, které ale velmi rychle přestal bavit, tak ho uvázali ke dveřím jedhoho z rodičů, ať se postará. Světe div se, starší člověk nemohl zvládnout naprosto nevychovaného psa v plné síle. A tak Sam putoval k nám. O tom, jak byl "vychováván" si uděláte obrázek hned. Stačí hlasitější slovo a Sam se tiskne k zemi.

Sam je nekonfliktní a hodný pes, ovládá základní poslušnost, je velmi akční a byl by šikovný i na nějaké bulí sporty. Bohužel už se nám vrátil 2x z adopce. Po prožitých peripetiích je k novým lidem značně nedůvěřivý a v novém domově se z něj stává "zdrojař" - tedy enormně si chrání svoji misku a některé věci. Pro adopci je nutná předkontrola a úhrada adopčního poplatku. Sam je již načipovaný.


Rolf - pouze do virtuální adopce - mix NO, stáří cca 11 let. Rolf strávil téměř 5 let v útulku Lukov u Moravských Budějovic. K nám měl přijet na převýchovu, protože několikrát pokousal člověka. Při převzetí jsme ale zjistili, že Rolf je úplně slepý (patrně následkem neléčené mozkové příhody), nemocný a na nohou má obrovské prošlapy. Mrtvice také zapříčinila to, že Rolf špatně identifikuje zvuk a manipulace s ním je téměř nemožná. Z těchto důvodů jsme se rozhodli nechat Rolfa u nás dožít. Byl pro něj zbudován kotec s výběhem o téměř 60m2, který byl financován z darů. Pokud chcete Rolfa podpořit, můžete tak učinit prostřednictvím našeho transparentního účtu. Rolfovi je stabilně podávána kloubní výživa a Karsivan na podporu mozkové činnosti.