Co trénuji?

Poslušnost

Naučíte se spolehlivé přivolání, chůzi na prověšeném vodítku, základní povely pro život, zvládání běžného provozu i zátěžových situací, jak správně psa učit a motivovat, jak být přirozeným vůdcem smečky. A ještě mnohem a mnohem víc.

Socializaci

Správnou socializací, tzn. úspěšným zařazením psa do psí i lidské smečky získáme psa bezproblémového a vychovaného, který se nerve s ostatními psy, neútočí na lidi, umí být samostatný, zvládá návštěvy veterináře apod.

Triky a dogdancing

Triky i tanec se psem jsou vhodné pro každého, kdo je kreativní a rád vymýšlí a předvádí se svým psem nové "kousky". Triky i tancem nejenom že ohromíte publikum, ale se svým psem se u toho budete skvěle bavit.

Psí hry a hlavolamy

Chcete-li dát psovi to nejlepší, věnujte mu svůj čas. Psi se velmi rádi učí a objevují nové činnosti, které mohou provádět s lidskými členy své "smečky".  Společně objevíte hry na ven i na doma a jediným omezením bude Vaše vlastní fantazie.

Nosework

Nosework (čili práce nosem) využívá nejlepší psí smysl - čich. Pes hledá v různých prostředích specifické pachy. Nosework je vhodný pro všechny bez rozdílu velikosti, plemene či stáří. Psy nesmírně baví a rozvíjí jejich klidné soustředění.

Shaping

Shaping, neboli tvarování, rozvíjí psí myšlení a kreativitu. Cvičení připomíná hru "Samá voda, přihořívá, hoří!", kdy pes se sám snaží přijít na to, co se po něm chce. Nepoužívají se korekce, pouze odměny. Takto lze psa naučit neuvěřitelné věci.

 Dog fitness

Trikoty a cvičky nechte doma! Cvičit tentokrát budou chlupáči. Na balančních míčích, čočkách a jiných pomůckách docílíme správného držení těla, odstranění bolesti páteře, svalů i kloubů a výrazně zlepšíme koordinaci pohybu psů.

Dog parkour

Překonáváním různých povrchů a překážek na zemi i ve výškách zvyšujeme u psa psychickou odolnost a uvědomování si vlastního těla. Zároveň podporujeme jeho sebevědomí a budujeme vztah založený na oboustranné důvěře.

Individuálně řeším problémové chování psů. Velkou podporu poskytuji majitelům, kteří se rozhodli adoptovat svého psa z útulku nebo z dočasné péče.