Kvalifikace

Od koho se učím? Od těch nejlepších! Jak jinak. Zde je jejich výčet a pro Vaši inspiraci i odkazy na ně.

Pavel Bradáč se kynologii úspěšně věnuje již přes dvacet let. Je zakladatelem Školy pracovní a zábavné kynologie, kterou ročně projdou stovky klientů. Specializuje se na problémové chování psů, vytváření vztahu mezi člověkem a čtyřnohým partnerem, školící a vzdělávací činnost. Pravidelně vystupuje v médiích. Hledá a propaguje pozitivní a bezstresové metody výcviku a výchovy psů.

František Šusta je mezinárodně uznávaný trenér zvířat ověnčený řadou ocenění specializující se na metody tréninku pomocí pozitivního posilování. Je autorem desítek odborných, vědeckých i popularizačních článků a dvou uznaných metodik - index rovnováhy ve skupině a trojúhelník stresu. Jako první Čech se stal členem Animal Behavior Management Alliance a International Marine Animal Trainers' Association.

Gabby Harris je ve světě tréninku zvířat významnou osobností. Je profesionální trenérkou mořských savců v uShaka Sea Worldu v Durbanu v JAR a velmi schopnou "zaříkávačkou koní". Jako konzultant a lektor tréninku zvířat je zvána na mnoho míst světa. Je také nositelkou nových myšlenek a nebojí se dát vědeckému přístupu k tréninku hlubší duchovní rozměr.


Susan Garrett je kanadskou trenérkou a závodnicí, mistryní světa v agility, jednou z předních propagátorek tréninku pomocí shapingu a pozitivního posilování. Je autorkou mnoha inovativních metod tréninku psů (např. Its Yer Choise), knih a DVD. Žije v Ontariu, kde provozuje svoji psí školu "Say Yes", v níž se majitelé mimo jiné učí jak správně psa vést k samostatnému myšlení a řešení úkolů.

Mimo vzdělávání se u výše uvedených jsem absolventkou praktických lekcí, seminářů či webinářů s těmito trenéry:

Vanda Gregorová (CZ)  - dogdancing, MVDr. Veronika Gesierichová (CZ) - dogfitness, Marta Mannelová (CZ) - Ttouch, Alexa Capra (IT), Roger Abrantes (GB), Thad Lacinak a Angi Millwood (USA), Roz Pooley (GB)