Psí škola v době koronavirové

19.03.2020

Vážení přátelé,

jelikož nakonec ani provoz na venkovním cvičišti není možný, jsou do odvolání zrušeny všechny tréninky psů, včetně individuálních hodin.

Pokud však budete chtít vašeho pejska přijet nechat vyběhat, cvičiště zůstává stále otevřené a přístupné všem. U branky jsou nově pověšené i pytlíky na exkrementy, pokud si zapomenete vzít svoje. Chodím tam denně cvičit psy z mého psince, tudíž pachových stop tam bude poměrně dost.

Abyste nevyšli ze cviku úplně, budu se snažit dávat na stránky krátká videa s tipy, co můžete sami cvičit: na lepší přivolání, sebekontrolu, zlepšení koordinace pohybu, triky apod. Vše bude v sekci "ke stažení".

V záložce "kdo jsem" - "z médií" jsou nově moje články z posledních čísel časopisu Haf & Mňau a také rozhovor pro rádio Up Air.

Až nastane normální režim, budou zveřejněny nové termíny všech zrušených akcí: přednášek, workshopů, socializačních vycházek a dalších. Nově též přibudou tréninky v týdnu, protože mnohým z vás neděle nevyhovují. Také přibudou další specializované hodiny: triky a dogdancing, dog fitness, shaping, klikr trénink... Každou neděli budou od 11:00 hodin speciálně vypsané hodiny, např. pro psy malých plemen, pro psí důchodce a psy z útulků, pro hyperaktivní psy, pro děti a psy...

Pokud se do prázdnin uklidní virová pandemie, uskuteční se tři turnusy příměstských táborů. Rovněž - bez ohledu na pandemii - bude k dispozici i hlídání psů.

A poslední novinka - tréninky budou probíhat i v Brně (Psí park - kryté prostory a v parku v Lužánkách) a v Olomouci (letiště v Neředíně a kemp Krásná Morava). Tím asi potěším ty, kteří ke mně jezdí z větší dálky.

Myslím, že dnes to nebude znít jako klišé, když napíši přání, ať se zase všichni ve zdraví sejdeme.

S přáním všeho dobrého

Alice Pekařová