Poděkování za sbírku

10.03.2020

V pátek 6.3.2020 jsem převzala materiální sbírku pro psy v Psinci Studená Loučka, kterou zorganizovaly Andrea Šefrnová a Sofie Skřipská. Na fotkách je jen část toho, co děvčata dovezla. K nim se přidaly Jana Hledíková, Eliška Doležalová, Simona Dovhanyčová, Jaroslava Strouhalová a Dana Strouhalová, KS Pezinok, JK Animals, Berňáci v nouzi, z.s., Petra Marečková v Brně a další lidé, které jsem již uvedla v předchozím příspěvku "Andělé mezi námi".
Kromě konzerv, dek, pelíšků, pamlsků, těstovin... jsme dostali i nějaké finance. Ty byly použity na nákup léků a úhradu léčby pro čuvače Sultána, který nedávno prodělal mozkovou příhodu a také na kloubní výživu pro hříbě s vrozenou vadou pohybového aparátu (hřebeček E.T.). Velké poděková za finanční podporu patří též Otakaru Hobzovi.

Minulý týden ještě vše vypadalo, jako "obyčejná" sbírka. Jenomže během týdne jsem se díky událostem spojeným s koronavirem, zařadila mezi nešťastníky, kteří během chvíle přišli o práci. Od února letošního roku se již na 100% věnuji pouze psům. Den po dni jsem byla nucena rušit kroužky pro děti, školní výukové programy o psech, firemní akce, přednášky pro veřejnost, workshopy a nakonec- kvůli zákazu vycházení - i tréninky venku. Z toho všeho jsem financovala svoji pomoc psům.
Není to tedy jen "obyčejná" sbírka. Díky událostem a vaší pomoci, se nám podaří přežít to nejhorší.
Momentálně je zde 15 psů: 12 v Psinci na dožití, 1 v dočasné péči a 2 na převýchovu (patří útulkům).
Všem chci tímto moc poděkovat. A nesmím zapomenout ani na naše dva veterinární lékaře: MVDr. Ivo Švece z Moravské Třebové a MVDr. Moniku Najmanovou.

Nesmírně si pomoci i podpory všech vážím. Bez vás by pomáhat nešlo.