Léto se psem/pro psa ... pro vás

02.07.2021

Vážení přátelé,

v rezervačním systému jsou již vypsány všechny psí akce na léto. Pokud na některý den nic nenajdete, výcvik neprobíhá.

Ulehčení pro zapomětlivé: přihlášení na trénink je možné až do půlnoci předchozího dne. Pro odhlášení platí min. 24 hodin před akcí, ať mohu najít náhradníka.

BRNO

Mimo vypsané lekce se v neděli 8.8. uskuteční dvě socializační vycházky s výcvikem, které dělám s kolegyní Petrou Marečkovou. Přihlášky tentokrát zde (15-17 hodin) (17.30-19.30): https://psipark.cz/kalendar

OLOMOUC

Sobotní výcviky začínají o hodinu dříve, tedy v 9.00.

Na vaše přání bude 17.7. a 21.8. Psí řeč v praxi. 2 hodiny teorie i praxe, kdy budeme s vašimi psy chodit po Floře a simultánně tlumočit, co si psi říkají.

4.a 5.září budeme opět součástí doprovodného programu mezinárodní výstavy psů Floracanis na Floře v Olomouci. Kdo nás navštíví, může si vyzkoušet hlavolamy a překážkovou dráhu. Opět s námi budou někteří naši útuláčci.

Olomoučáci i Brňáci jsou srdečně zváni na akce na Studené Loučce.

STUDENÁ LOUČKA

Ve dnech 31.7., 7.8., 28.8. a 25.9. si budete moci vyzkoušet crossovou dráhu - DOG PARKOUR. Postavená je u nás za statkem.

29.8. se v 18 hodin pro veterináře i veřejnost uskuteční ukázková hodina DOG FITNESS - cvičení na balančních podložkách. Hodina je zdarma a od 2.9. bude cvičení probíhat pravidelně. V případě nepříznivého počasí a v zimě - v muzeu (u nás na statku).

PRO VŠECHNY

Jednak chci poděkovat těm, kdo nám pomáhají s útuláčky - finančně, pomocí fyzickou i hmotnou. Momentálně je u nás 19 psů a daří se psy převychovávat a vracet zpět do života.

A pak vás chci všechny pozvat na 3.8. do Šternberka, kde proběhne křest pexesa s obrázky našich psů, které pro nás namaloval výtvarník Pavel Lacko. Pexeso bude k zakoupení i později na e-shopu, který chystáme.

Přeji všem krásné léto, příjemné dovolené a užívejte společného času se psy! :-)

Alice Pekařová