Bez vás by pomáhat nešlo

15.01.2019

Občas člověk začíná své snažení sám. Ale pokud kráčí po správné cestě, potkává na ní další spřízněné duše, které se k němu přidávají. Už na to není sám.

Tímto chci poděkovat všem, kteří mi zejména v loňském roce pomohli materiálně, finančně i jinak, abych byla schopna pomáhat nejenom svým psům v Psinci, kteří tu jsou na dožití, ale i ostatním potřebným, na které by se jinak nedostalo. Díky tomu může být více šťasných konců.

Na fotkách rozhodně není vše, co jsme dostali ani vše, co se pořídilo, bylo toho opravdu hodně.

Snad na nikoho nezapomenu, ale poděkování patří hlavně těmto lidem: Radana Matoušková, Pavla Štěpánková, Lenka Rezáčová, Michaela Badalová, Zdenka Nováková - Hosprono Loštice, Sofie  Skřipská a Michal Skřipský a MO Photography, Eva a Jaromír Jurkovi - Café Brussel v Brně na Pekařské, Nikola Galmusová, Marcela Zajíčková, Jana Filipová, Ivana Šindlerová, celá rodina Lahnerova a jejich přátelé, Lýdie Šnévajsová, Gabriela Nedomová, Kristýna Šindlerová a Benny Creemers, Petra, Zdena, Bohunka, Bělka, Honza, Luboš, Petr, Míša. Poděkování patří i společnostem JK Animals, která ke každému zakoupenému pytli granulí věnuje jeden zdarma útulku a společnosti GEIS, která zdarma pro útulky rozváží. Poděkování patří i všem anonymním dárcům a také mým přátelům, kteří při mně stojí a nikdy o nmbně nepochybovali.

DĚKUJI. :-)

Co všechno jme dostali a co jsme pořídili