Pobytový výcvik

... aneb když to sami nezvládáte, pošlete ho na internát

Pobytový výcvik je podložený smlouvou a předávácím protokolem, ve kterých jsou specifikovány požadavky majitele i momentální fyzický a psychický stav psa. Do výcviku přijímáme pouze klinicky zdravé psy.

Cena pobytového výcviku pro soukromé majitele: 600,-Kč/ za den. V ceně není zahrnuto krmení - to dodává spolu s pokyny majitel. Ubytování psa je v chráněném kotci, v případě menších plemen možno v bytě.


Pobytový výcvik je zaměřený na výcvik rodinných psů. Učíme je správné komunikaci, sebekontrole a ovladatelnosti v různých situacích, se kterými se mohou pes i jeho majitelé setkat. Výcvik je založený na pozitivním upevňování. Díky tomu budujeme se psem vztah postavený na vzájemné důvěře a ochotě spolupracovat.


Pobytový výcvik je vhodný i pro psy, u nichž je potřeba řešit jakékoliv problémové chování. Celý výcvik či převýchova je na našich bedrech. Na majiteli psa pak je, aby se jednou týdně dostavil na inidviduální trénink, kde se naučí se svým psem správně pracovat. To znamená, že po majiteli budeme dost možná chtít ochotu změnit svoje zvyky. Také určité množství času, protože nikdo se nezmění jako mávnutím kouzelného proutku. A v neposlední řadě je potřeba vzájemné důvěry mezi všemi zúčastněnými.

Dáváme šanci na nový domov! Do převýchovy přijímáme i pejsky z útulků a dočasných péčí. Cena za útulkového pejska je 100,-Kč/den včetně krmení, péče a kompletního výcviku.

Objednávka pobytového výcviku

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.